MIRËPËRESIM KËRKESËN TUAJ

Ngjitës super|Ngjitës PU|Ngjitës PVC|Lëng silikoni |Ngjitës shkollor |Lëng silikoni|Shishe...

PSE NA ZGJODHET NE

SECBOND ADHESIVE është ofrues i solucionit ngjitës me ONE-STOP.

 • EKSPERIENCE E PASUR

  Me më shumë se 20 vjet përvojë në biznesin e ngjitësit, ne ofrojmë shërbim profesional para dhe pas shitjes. Mallrat tona janë dërguar tashmë në më shumë se 40 vende.

 • FORCA JONË

  Ekipet profesionale të R&D, projektimit, prodhimit dhe shitjes, ne furnizojmë jo vetëm produkte ngjitëse të markës SECBOND, por edhe produkte plotësisht të personalizuara.

 • CERTIFIKATA

  Me certifikatat MSDS/RoHS/REACH/CNAS, ne ofrojmë cilësi të rregullt ose cilësi të BE-së dhe mund të dërgojmë në mënyra të ndryshme.

POPULLORE

PRODUKTET TONA

Modele tërheqëse, paketim i denjë, cilësi e garantuar.

APLIKACION

PRODHUESI DHE EKSPORTUES KRYESOR I PRODUKTEVE NGJITES NË KINË PËR 20+ VITE.

KUSH JEMI NE

HANGZHOU MEETLIN PUN. & EXP.CO., LTD. Ndodhet në Hangzhou, kryeqyteti i provincës Zhejiang, ku u mbajt samiti i G20-2016. Ne filluam tregtinë e importit dhe eksportit në vitin 1998. Me zhvillimin e më shumë se 20 viteve, produktet e ngjitësit bëhen një nga produktet kryesore në grupin tonë me qarkullim vjetor më shumë se 20 milionë dollarë amerikanë aktualisht.

 • HOKIWA12
 • LTC-ADHESIVE1
 • NEOSEAL1
 • SEKUNDA1
 • stanger1
Lini Mesazhin Tuaj