ЈА ДОБРЕДУВАМЕ ВАШЕТО ИСПРАШУВАЊЕ

Супер лепак | PU лепак |ПВЦ лепак|Силиконска течност |Училишен лепак |Силиконска течност |шишиња...

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

SECBOND ADHESIVE е снабдувач на раствори за лепило со ЕДЕН СТОП.

 • БОГАТО ИСКУСТВО

  Со повеќе од 20 години искуство во бизнисот со лепила, обезбедуваме професионална услуга пред и по продажбата. Нашите стоки веќе се испорачани во повеќе од 40 земји.

 • НАШАТА СИЛА

  Професионални тимови за истражување и развој, дизајн, производство и продажба, ние обезбедуваме не само производи за лепак од брендот SECBOND, туку и целосно приспособени производи.

 • СЕРТИФИКАТИ

  Со сертификатите MSDS/RoHS/REACH/CNAS, ние обезбедуваме редовен квалитет или квалитет на ЕУ и можеме да испраќаме на различни начини.

ПОПУЛАРНО

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Атрактивни дизајни, пристојно пакување, загарантиран квалитет.

ПРИМЕНА

ВОДЕЧКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ И ИЗВОЗНИК НА ПРОИЗВОДИ од ЛЕПАК ВО КИНА 20+ ГОДИНИ.

КОИ СМЕ НИЕ

HANGZHOU MEETLIN IMP.&EXP.CO.,LTD. Се наоѓа во Хангжу, главниот град на провинцијата Жеџијанг, каде што се одржа самитот на Г20-2016 година. Започнавме со бизнис за увоз и извоз во 1998 година. Со повеќе од 20 години развој, производите од лепак стануваат еден од главните производи во нашата групација со годишен обрт над 20 милиони американски долари во моментов.

 • HOKIWA12
 • LTC-ADHESIVE1
 • NEOSEAL1
 • SEKUNDA1
 • stanger1
Оставете ја вашата порака